Lions Club Duszniki-Zdrój
We serve

Zapraszamy do zgłaszania uczestnictwa załóg, do III Turystycznego Samochodowego Rajdu Lions. W składzie ekip powinien być przynajmniej 1 członek dowolnego Lions Klubu, albo osoby zaproszone przez członka Lions Club Duszniki Zdrój..

Termin III Rajdu ustalono na 28.06.2014, a zgłoszenia przyjmowane są do 18.06 2014 w formie:

  • przekazania karty zgłoszenia przez dowolnego członka Lions Club Duszniki Zdrój
  • przy wykorzystaniu formularza zgłoszeniowego, który znajdziecie na stronie : www.lionsduszniki.org  "działalność"
  • przesłania skopiowanego i wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin Rajdu znajdziecie w zakładce "działalność"
xxxx

III Turystyczny Samochodowy Rajd Lions Club Duszniki Zdrój odbędzie się 28.06.2014 na trasach Ziemi Kłodzkiej. Celem Rajdu jest:integracja członków Lions Klub Duszniki Zdrój oraz   uczestników pochodzących z innych klubów,  uczczenie X rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej przez aktywne  zapoznanie się z inwestycjami  podnoszącymi walory turystyczne Ziemi Kłodzkiej  oraz wspomożenie funduszu charytatywnego. Wpisowe do Rajdu wyniesie 50 zł od uczestnika oraz wpłata minimum 5zł/uczestnika na fundusz charytatywny klubu ((górna granica wpłaty jest dowolna).
  Program Rajdu przewiduje: przejechanie ok. 50 km trasy wg. wskazówek (itinerera), wykonanie zadań opisanych w dokumentach rajdowych. Na zakończenie Rajdu planowane jest spotkanie integracyjne, a nadwyżka wpływów nad kosztami przekazana zostanie na fundusz charytatywny Lions Clubu. Dokumenty zgłoszeniowe oraz regulamin Rajdu znajdują się na stronie internetowej Lions Klubu Duszniki Zdrój w zakładce: działalność

 

Logowanie dostępne dla członków Lions Clubu Duszniki-Zdrój