Lions Club Duszniki-Zdrój
We serve
×

Błąd

Musisz podać klucz witryny. Wpisz go na stronie edytora dodatku
Lions Club Duszniki-Zdrój
Adres:
ul. Sudecka 2
Duszniki-Zdrój
57-340
Polska
Wyślij e-mail
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)

Podziękowanie za wsparcie organizacji VI Turnieju Gry w Kręgle Kobiet 2024

Zaproszenie na VI Turniej Kręgli

Podziękowania dla Darczyńców 💖

Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim wspaniałym sponsorom i hojnym darczyńcom, którzy uczynili nasz Bal Charytatywny niezapomnianym wydarzeniem!

Wasza hojność i wsparcie sprawiły, że licytacja była niezwykle udana, pełna emocji i radości. Dzięki Wam udało się zebrać środki na cele statutowe naszego Klubu, co pomoże nam kontynuować nasze działania na rzecz społeczności.

Dziękujemy za Waszą dobroć i zaangażowanie. Jesteśmy wdzięczni za Waszą bezinteresowną hojność, która przyczyniła się do sukcesu naszego wydarzenia. Dzięki Wam możemy wspólnie tworzyć pozytywną różnicę w życiu innych.

Szczegolnie dziękujemy: Cabello Spa Centrum Odbudowy i Pielęgnacji WłosówKłodzko, Werona&SpaDusznikiZdrój, Castorama, @ZEMDCMotors,  @CalamaniaDusznikiZdrój, Tomek Bohdanowicz, Muzeum Papiernictwa DusznikiZdrój, AutoMotoKlubKłodzko, HighFitnessKłodzko, LeclercKłodzko, Mazurska Bania Rybical oraz pozostałym Darczyńcom. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Bal Charytatywny 2024

Tegoroczny Bal Charytatywny zorganizowany przez nasz Klub  był niezapomnianym wydarzeniem pełnym piękna i dobrej energii!

Dzięki zaangażowaniu uczestników Balu udało nam się zebrać fundusze na cele statutowe Klubu.

Jak co roku w Balu uczestniczyli Członkowie zaprzyjaźnionego Klubu z Czech  LC Rychnov nad Knezou. Swoją obecnością zaszczyciła nas też   Przewodnicząca Strefy Dolnośląskiej Beata Tabernacka oraz inni goście którzy dodali wyjątkowego koloru temu  wieczorowi.

Wspaniałe emocje dostarczył nam koncert naszego utalentowanego stypendysty Wojtka oraz uroczej śpiewaczki Hany Synkovej z Czech.

Nie mogło zabraknąć również uroczystości zaprzysiężenia nowej Członkini LC Duszniki Zdrój, Anny Kachurovskiej. Witamy ją serdecznie w naszym gronie!

Dziękujemy z głębi serca wszystkim uczestnikom Balu oraz organizatorom za zaangażowanie i poświęcony czas. Wasza hojność i wsparcie sprawiły, że to wydarzenie było nie tylko niezapomniane, ale również pomocne dla realizacji

naszych statutowych celów.

Razem tworzymy piękne chwile i wspieramy ważne inicjatywy. Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnym Balu Charytatywnym!

   

   

Życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

W magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, chcemy przekazać wyjątkowe życzenia dla każdego z Was.

 Niech te dni niosą ze sobą ciepło serca, radość i nadzieję. Szczególnie myślimy o tych, którzy czują się samotni - niech znajdą wsparcie w bliskości przyjaciół i rodziny, a serca otaczających ich ludzi niech będą pełne zrozumienia i troski.

Życzymy Wam spokoju w sercu, uśmiechów na twarzy i chwil pełnych miłości. Niech Nowy Rok przyniesie spełnienie marzeń i mnóstwo pozytywnych zmian.

Z serca, Lions Club Duszniki Zdrój #Wspólnota #WesołychŚwiąt #ŁączymySercezPasją

Logowanie dostępne dla członków Lions Clubu Duszniki-Zdrój