Lions Club Duszniki-Zdrój
We serve

Termin V Rajdu ustalono na 24 czerwca 2017- start pierwszej załogi o godzinie 9,30 Parking przy Ośrodku Biathlonowym "Duszniki Ski Arena"
Jamrozowa Polana (zgłoszenia załóg do godz. 9,00)

Forma zapisów do imprezy:

  • przekazania karty zgłoszenia przez dowolnego członka Lions Club Duszniki-Zdrój
  • przy wykorzystaniu formularza zgłoszeniowego, który znajdziecie na stronie : www.lionsduszniki.org  "działalność"
  • przesłania skopiowanego i wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres mailowy jednego z komisarzy wymienionych w regulaminie V Rajdu
    a także do 0,5 godziny przed startem pisemnie

Regulamin Rajdu znajdziecie w zakładce "działalność"
xxxx
 Celem Rajdu jest: integracja członków Lions Klub Duszniki-Zdrój oraz   uczestników pochodzących z innych klubów.  Istotne jest także aktywne  zapoznanie się z walorami turystycznymi Ziemi Kłodzkiej , pogranicza polsko-czeskiego oraz wspomożenie funduszu charytatywnego. Wpisowe do Rajdu wyniesie 50 zł od uczestnika oraz wpłata minimum 5zł/uczestnika na fundusz charytatywny klubu ((górna granica wpłaty na fundusz charytatywny jest dowolna). 

  Program Rajdu przewiduje: przejechanie ok. 70 km trasy wg. wskazówek otrzymanych na starcie i wykonanie zadań opisanych w dokumentach rajdowych. Na zakończenie Rajdu planowane jest spotkanie integracyjne, a nadwyżka wpływów nad kosztami przekazana zostanie na fundusz charytatywny Lions Clubu.
  Dokumenty zgłoszeniowe oraz regulamin Rajdu znajdują się na stronie internetowej Lions Klubu Duszniki-Zdrój w zakładce: działalność

 

Logowanie dostępne dla członków Lions Clubu Duszniki-Zdrój