Lions Club Duszniki-Zdrój
We serve

W dniu 21.01.2023, w Dworku Chopina odbył się Bal Charytatwny Lions Club  Duszniki Zdrój.

Celem balu było zebranie środków na działalność charytatywną realizowaną przez nasz Klub.

W ramach imprezy odbyła się loteria fantowa oraz aukcja przedmiotów otrzymanych od różnych darczyńców.

Program artystyczny balu zawierał koncert fortepianowy młodych, dobrze zapowiadający się pianistów będących uczniami Muzycznych Szkół Średnich w Bystrzycy Kłodzkiej i Nysie Mai Sawickiej i Wojciecha Walaska, a także występ zaprzyjaźnionej z naszym Klubem czeskiej śpiewaczki Kateriny Synkovej.

Wśród zaproszonych gości byli  między innymi DG Jerzy Ciesiul Gubernator Okręgu 121 Polska wraz z małżonką, Jiří Zatloukal Prezydent Lions Clubu Rychnov nad Kněžnou, Piotr Lewandowski Burmistrz Dusznik Zdrój wraz z małżonką.

Serdeczne podziękowania dla artystów, darczyńców oraz wszystkich gości uczestniczących w naszym Balu.

                                                                        

   

   

Podziękowanie dla Lions Club Duszniki Zdrój

Podziękowania dla Lions Club Duszniki Zdrój

XXXII Konwencja Okręgu 121 Polska w Szczecinie

W dniach 17.05.24-18.05.24 w Szczecinie odbyła się XXXII Konwencja Krajowa Okręgu 121 Polska. Podczas Konwencji miała miejsce dyskusja nad sprawozdaniem finansowym Okręgu, wybór nowego Zarządu kadencji 2024/2025 oraz wiele równie ważnych wydarzeń towarzyszących, takich jak zwiedzanie miasta Szczecin, koncert niewidomych młodych artystów z programu "Słońce w Sobie", oraz Bal Gubernatora z okazji 35-lecia Lionizmu w Polsce.

Zdjęcia z wydarzenia można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/people/Konwencja-LCI-Szczecin-2024/61558578826416/?locale=pl_PL

   

   

   

 

Akcja sprzątania Ziemi 2024

Dnia 20 kwietnia z okazji Dnia Ziemi odbyła się Akcji sprzątania Ziemi. Członkowie Klubu Lions przeszli żółtym szlakiem od Rynku w Dusznikach Zdroju do Schroniska pod Muflonem zbierając po drodze śmieci.

                      

Podziękowanie za wsparcie organizacji VI Turnieju Gry w Kręgle Kobiet 2024

Logowanie dostępne dla członków Lions Clubu Duszniki-Zdrój